Profil společnosti

Česká společnost P-SYSTEMS s.r.o. od roku 2000 v oboru stavebnictví provádí svou výrobní a dodavatelskou činnost po celé České republice. Výrobní haly na pěnový polystyren a sendvičové panely se propojením dodávek rozšířili o realizace staveb. Vybudováním partnerského vztahu s generálními dodavateli jsme rozšířili společnost o dceřinou firmu P-SYSTEMS STŘECHY s.r.o. realizující kompletní dodávky skládaných střešních plášťů plochých a šikmých střech. Realizace střech je zaměřena především na průmyslové a logistické haly, obchodní a administrativní centra, zemědělské stavby, sportovní areály, ekologické stavby a provádíme i rekonstrukce budov.

Společnost splňuje přísné technologické, ekonomické a hygienické normy platné pro Evropskou unii. Naše výroba prochází kontrolou autorizované zkušebny podloženou platnou certifikací a využíváme praxí prověřené tuzemské a zahraniční dodavatele. Zkušenosti našich odborných techniků investorům zajistí optimální řešení skladby střešního pláště z hlediska tepelných ztrát, požární odolnosti a úspory nákladů.

Naše činnost je pevně provázána s výrobní divizí P-SYSTEMS s.r.o. IZOLACE svými dodávkami izolačního materiálu přímo na stavbu.

foto 2

VÝROBNÍ HALA IZOLACÍ

Výrobce a dodavatel pěnového polystyrenu. Dodavatel izolačního materiálu. Více na www.p-systems.cz.

Ve spolupráci s výrobní divizí P-SYSTEMS s.r.o. SENDVIČOVÉ PANELY vyrobíme a dodáme opláštění.

foto

VÝROBNÍ HALA SENDVIČOVÝCH PANELŮ

Výrobce a dodavatel stěnových a střešních sendvičových panelů. Realizace montovaných staveb. Více na www.p-systems.cz.